Quickchat (all releases) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Reset
da: Gendan

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Token
da: Symbol

en: Apply
da: Udfør

en: Rebuild
da: Genopbyg

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
