Quickchat (all releases) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Reset
es: Restablecer

en: Label
es: Etiqueta

en: Preview
es: Vista previa

en: Default
es: Por defecto

en: Update
es: Actualizar

en: Add
es: Agregar

en: Model
es: Modelo

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Token
es: Comodín

en: Apply
es: Aplicar

en: Rebuild
es: Reconstruir

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Knowledge base
es: Base de conocimiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -
