Quickchat (all releases) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Reset
it: Ripristina

en: Label
it: Etichetta

en: Preview
it: Anteprima

en: Default
it: Predefinito

en: Update
it: Aggiorna

en: Add
it: Aggiungi

en: Model
it: Modello

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Rebuild
it: Ricostruisci

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
