Quickchat (all releases) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Reset
jv: Baléknā

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
