Quickchat (all releases) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
