Quickchat (all releases) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी
