Quickchat (all releases) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Reset
os: Раздæрау

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
