Quickchat (all releases) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Reset
pl: Resetuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Token
pl: Wzorzec

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
