Quickchat (all releases) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Reset
ro: Resetează

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Token
ro: Simbol

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
