Quickchat (all releases) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
