Quickchat (all releases) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Reset
uk: Скинути

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Model
uk: Модель

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Token
uk: Замінник

en: Apply
uk: Застосувати

en: Rebuild
uk: Перебудувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Knowledge base
uk: База знань

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост
