Quickchat (all releases) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
