Quickchat (all releases) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Label
hi: लेबल

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Add
hi: जोड़ें

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Rebuild
hi: पुनर्निर्माण

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
