Quickchat (all releases) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Sort by
oc: Triar per

en: Token
oc: Geton (token)

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
