Quick Edit (1.0.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save
id: Simpan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Close
id: Tutup

en: About
id: Tentang

en: Quick edit
id: Edit cepat

en: Uses
id: Penggunaan

en: Discard changes
id: Membuang perubahan

en: Saving
id: Menyimpan

en: Alternative text
id: Teks alternatif

en: Loading…
id: Memuat...
