Quick Edit (1.0.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: OK
hi: ठीक है

en: Goal
hi: लक्ष्य

en: Close
hi: बंद करे

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: What is quick editing?
hi: त्वरित संपादन क्या है?
