Quick Edit (1.0.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Fields
el: Πεδία

en: OK
el: ΟΚ

en: Close
el: Κλείσιμο

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Saving
el: Αποθήκευση
