Quick Tabs (4.0.1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: content
bg: съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: view
bg: преглед

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Display
bg: Дисплей

en: Options
bg: Параметри

en: Node
bg: Материал

en: node
bg: възел

en: block
bg: блок
