Quick Tabs (4.0.1) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: content
bs: sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Display
bs: Prikaz

en: Options
bs: Opcije

en: Node
bs: Nod

en: Normal
bs: Normalno

en: node
bs: nod

en: Arguments
bs: Argumenti

en: block
bs: blok

en: Style
bs: Stil

en: Storage
bs: Pohrana
