Quick Tabs (4.0.1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: view
dz: སྟོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: block
dz: ལེབ་དུམ།
