Quick Tabs (4.0.1) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: view
gu: જુઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Node
gu: નોડ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: About
gu: વિશે

en: Dependencies
gu: આધારિત
