Quick Tabs (4.0.1) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: content
is: innihald

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Block Title
is: Blokkatitill

en: view
is: skoða

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Display
is: Sýna

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Node
is: Nóða

en: Your changes have been saved.
is: Breytingarnar þínar hafa verið vistaðar.

en: Arguments
is: Rök

en: block
is: blokk

en: Style
is: Stíll

en: Storage
is: Geymsla

en: About
is: Um

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
