Quick Tabs (4.0.1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: view
ka: ნახვა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Display
ka: ჩვენება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Style
ka: სტილი
