Quick Tabs (4.0.1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: node
mk: јазол

en: block
mk: блок
