Quick Tabs (4.0.1) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: content
nl: inhoud

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Block Title
nl: Bloktitel

en: view
nl: weergeven

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Display
nl: Weergeven

en: Options
nl: Opties

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Normal
nl: Normaal

en: Select a view
nl: Kies een View

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: block
nl: blok

en: Style
nl: Stijl

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Storage
nl: Opslag

en: Classes
nl: Klassen

en: Click here to add more tabs.
nl: Klik hier om meer tabbladen toe te voegen.

en: Select a block
nl: Selecteer een blok

en: Tab type
nl: Tabbladtype

en: About
nl: Over

en: -None-
nl: -Geen-

en: Add tab
nl: Tabblad toevoegen

en: The node ID of the node.
nl: De ID van de node.

en: Tab title
nl: Tabbladtitel

en: Tab weight
nl: Tabgewicht

en: Tab content
nl: Tabbladinhoud

en: Block Content
nl: Blokinhoud

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Default tab
nl: Standaard tabblad

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: auto
nl: automatisch

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Administer Quick Tabs
nl: Quick Tabs beheren

en: JQuery UI options
nl: JQuery UI-opties

en: Display block title
nl: Bloktitel weergeven

en: Duplicate of @label
nl: Duplicaat van @label
