Quick Tabs (4.0.1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: content
nn: innhald

en: Remove
nn: Fjern

en: view
nn: vis

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: Arguments
nn: Argument
