Quick Tabs (4.0.1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: view
ug: كۆرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: node
ug: نۇقتا

en: block
ug: تارماق رايۇن

en: About
ug: ھەققىدە
