Quick Tabs (8.x-3.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Block Content
sr: Садржај блока

en: Dependencies
sr: Зависности

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: View mode
sr: Врста приказа
