Quick Tabs (8.x-3.0-alpha6) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: view
am: ትይታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: node
am: አንጓ

en: block
am: ጥምር

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
