Quick Tabs (8.x-3.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: content
ro: conţinut

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: view
ro: afișează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Display
ro: Afișaj

en: Options
ro: Opţiuni

en: Node
ro: Nod

en: node
ro: nod

en: Select a view
ro: Selectează o vizualizare

en: Arguments
ro: Argumente

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: block
ro: bloc

en: Style
ro: Stil

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Storage
ro: Depozitare

en: About
ro: Despre

en: The node ID of the node.
ro: Nid-ul nodului.

en: Tab weight
ro: Greutatea tabului

en: Block Content
ro: Conținutul blocului

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Duplicate of @label
ro: Duplicat al @label
