Quick Tabs (8.x-3.0-alpha7) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: content
ast: conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: view
ast: vista

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Display
ast: Pantalla

en: Options
ast: Opciones

en: Node
ast: Noyu

en: node
ast: noyu
