Quick Tabs (8.x-3.0-alpha7) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: view
km: មើល​

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Node
km: ថ្នាំង

en: node
km: ថ្នាំង

en: block
km: បណ្ដុំ

en: About
km: អំពី
