Quick Tabs (8.x-3.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: content
lv: saturs

en: Remove
lv: Izņemt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Node
lv: Mezgls

en: Normal
lv: Normāls

en: node
lv: mezgls

en: Select a view
lv: Izvēlēties skatu

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: block
lv: bloks

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: The node ID of the node.
lv: Mezgla mezgla ID.

en: Tab weight
lv: Cilnes svars

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Duplicate of @label
lv: @label dublikāts
