Quivers (9.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Development
az: Develop

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: Sort by
az: Sırala

en: Processing
az: Emal edilir

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
