Quivers (9.1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Processing
ur: زیرِ عمل

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
