Quivers (9.1.3) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Reset
pl: Resetuj

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Other
pl: Inne

en: OFF
pl: WYŁĄCZONE

en: Order
pl: Kolejność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Production
pl: Produkcja

en: Shipping
pl: Dostawa

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Processed
pl: Przetworzone

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Current User
pl: Aktualny użytkownik

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Sales tax
pl: Podatek od sprzedaży

en: Master
pl: Główny

en: REST export
pl: Eksport REST
