Quiz (6.0.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ
