Quiz (7.0.4) - en to ms translation catalogue (32 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Next
ms: Seterusnya

en: Submit
ms: Serah

en: Type
ms: Jenis

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Settings
ms: Pengesetan

en: True
ms: Benar

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: User
ms: Pengguna

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Question
ms: Soalan

en: All
ms: Semua

en: Selected
ms: Terpilih

en: Score
ms: Skor

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: Unlimited
ms: Tanpa had

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Choices
ms: Pilihan

en: Choice
ms: Pilihan

en: Results
ms: Keputusan

en: Installed
ms: Terpasang

en: Questions
ms: Soalan-soalan

en: Reports
ms: Laporan

en: Parent ID
ms: ID Induk

en: @type %title has been created.
ms: @type %title telah dicipta.

en: @type %title has been updated.
ms: @type %title telah dikemaskini.

en: Structure
ms: Struktur

en: Filtered text (user selects text format)
ms: Teks telah ditapiskan (pengguna boleh memilih format teks )
