Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: All
ca: Tot

en: Score
ca: Puntuació

en: State
ca: Estat

en: Profile
ca: Perfil

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Analysis
ca: Anàlisi

en: Apply
ca: Aplica

en: Evaluated
ca: Evaluat
