Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Reset
pt: Redefinir

en: Default
pt: Padrão

en: User
pt: Usuário

en: User ID
pt: ID do usuário

en: All
pt: Tudo

en: Score
pt: Pontuação

en: State
pt: Estado

en: Desc
pt: Decrescente

en: Profile
pt: Perfil

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Analysis
pt: Análise

en: Apply
pt: Aplicar

en: Evaluated
pt: Avaliada

en: Asc
pt: Ascendente
