Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: All
az: Hammısı

en: Score
az: Hesab

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
