Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: User
de: Benutzer

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: All
de: Alle

en: Score
de: Punktzahl

en: State
de: Status

en: Desc
de: Absteigend

en: Profile
de: Profil

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Analysis
de: Analyse

en: Apply
de: Anwenden

en: Evaluated
de: Bewertet

en: No results.
de: Keine Ergebnisse.

en: Asc
de: Aufsteigend
