Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: All
hi: सभी

en: Score
hi: स्कोर

en: State
hi: अवस्था

en: Desc
hi: अवरोही

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Analysis
hi: विश्लेषण

en: Apply
hi: लागू करें
