Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: User
it: Utente

en: User ID
it: ID utente

en: All
it: Tutti

en: Score
it: Punteggio

en: State
it: Stato

en: Desc
it: Disc

en: Profile
it: Profilo

en: Sort by
it: Ordina per

en: Analysis
it: Analisi

en: Apply
it: Applica
