Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण
