Quiz Maker (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Question
gl: Pregunta

en: Score
gl: Puntuación

en: Revisions
gl: Revisión

en: State
gl: Estado

en: Authored on
gl: Creado en

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Revert
gl: Volver

en: Results
gl: Resultados

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Standard
gl: Estándar

en: Review
gl: Revisión

en: Finished
gl: Finalizado

en: Questions
gl: Preguntas

en: Revert to earlier revision
gl: Volver á revisión anterior

en: Delete earlier revision
gl: Eliminar a revisión anterior

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Structure
gl: Estrutura

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
