Quiz Maker (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (51 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Tag
cs: Štítek

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Score
cs: Skóre

en: Revisions
cs: Revize

en: State
cs: Stav

en: Time limit
cs: Časový limit

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Time format
cs: Formát času

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Revert
cs: Vrátit

en: Hours
cs: Hodin

en: Results
cs: Výsledky

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Review
cs: Revize

en: Finished
cs: Hotovo

en: Questions
cs: Otázky

en: Started
cs: Zahájeno

en: Answers
cs: Odpovědi

en: Correct
cs: Správně

en: Quiz Results
cs: Výsledky kvízu

en: Quiz
cs: Kvíz

en: Manage questions
cs: Spravovat otázky

en: quiz
cs: kvíz

en: Revert to earlier revision
cs: Vrátit se k předchozí revizi

en: Delete earlier revision
cs: Smazat předchozí revizi

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: Structure
cs: Struktura

en: Attempts
cs: Pokusy

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Set as current revision
cs: Označit jako aktuální revizi
