Quiz Maker (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Question
hy: Հարց

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: Delete earlier revision
hy: Ջնջել  ավելի վաղ վերանայումը

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
