Quiz Maker (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Tag
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Question
jv: Pitakonan

en: Score
jv: Skor

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Revert
jv: Baléknā

en: Results
jv: Kasilé

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Standard
jv: Standar

en: Finished
jv: Wis rampung

en: Revert to earlier revision
jv: Baléknā nang revisi terakhir

en: Delete earlier revision
jv: Busak revisi terakhir

en: Structure
jv: Struktur

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
