Quiz Maker (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Question
ast: Entruga

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: Revert
ast: Desfacer

en: Results
ast: Resultaos

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: Standard
ast: Estándar

en: Finished
ast: Completáu
